Упродовж травня-жовтня проходив Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.
Володимир Маняк і Лідія Коваленко відомі своєю невтомною працею над документуванням Голодомору та інших сторінок української історії. Конкурс, названий на їхню честь, мотивує учасників досліджувати історичні, соціальні та культурні аспекти нашого минулого, забезпечуючи передачу знань новим поколінням.
Конкурс імені Маняка та Коваленко – це унікальна платформа для молодих дослідників та творців, які бажають поєднати різні галузі знань для вивчення трагічних сторінок нашої історії.
Учні нашого закладу освіти під керівництвом учителя історії та правознавства Михайла Михайловича Завадки взяли участь у такому конкурсі й отримали гарні нагороди – дипломи з відзнакою у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти», підномінація – «Кращі роботи учнів 9–11 класів» та грошові премії у розмірі 1000 грн для кожного на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності.
Вітаємо Михайла Михайловича з вагомим досягненням і таких здобувачів освіти:
- Антонів Мар’яну – ученицю 10-А класу, переможницю у номінації «Кращі роботи учнів 9–11 класів» (творча робота – поезія «Голодний тридцять третій»).
- Воротнього Василя – учня 10-А класу, переможця у номінації «Кращі роботи учнів 9–11 класів» (науково-дослідна робота – відеоанотація на книгу Рея Гамаша «Гарет Джонс: свідок Голодомору»).
- Грицишин Каріну – ученицю 10-Б класу, переможницю у номінації «Кращі роботи учнів 9–11 класів» (науково-дослідна робота – відеоанотація на книгу Наталки Доляк «Чорна дошка»).
Дякуємо Михайлові Михайловичу за посильну працю – залучення молоді до дослідження історії Голодомору, до збереження історичної правди та вшанування пам’яті мільйонів невинних жертв. Дякуємо учням за бажання вивчати такі трагічні сторінки нашої історії, адже це великий урок про цінність людського життя і про те, що голод не повинен використовуватися як інструмент політики.