Із нагоди відзначення 8 лютого Дня безпечного Інтернету, а також з метою поглиблення знань школярів про безпеку в мережі Інтернет, учителька інформатики Галина Богданівна Кріль провела навчальні заняття для здобувачів освіти нашого освітнього закладу.
На уроках педагог використала освітні матеріали, які підготувала громадська організація «МІНЗМІН» спільно з
Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України.
Під час роботи з шестикласниками над темою «Моя приватність» за допомогою методу гри, перегляду тематичних відеороликів, учителька зосередила увагу дітей на таких питаннях:
– ризики, які виникають після розголошення персональної інформації;
– наслідки публікацій фотографій та персональної інформації у соціальних мережах;
– як і навіщо вебсайти та програми збирають особисту інформацію;
– значення термінів «приватність», «особиста інформація», «політика приватності».
На завершення заняття діти озвучили правила, які потрібно знати, щоб дотримуватися приватності в інтернеті.
Метою уроку з теми «Моя приватність» в одинадцятому класі було: навчити учнів, де безпечно залишити приватну інформацію у соціальних мережах, а також вчитися приймати рішення щодо розголошення особистих даних.
Під час заняття школярі обговорили значення термінів «приватність», «політика приватності”, переглянули коротке відео з фільму «Соціальна дилема», відеоролики «Політик приватності TikTok, Facebook», проаналізували статтю «Що знає про людину Google, щоб пропонувати рекламу», опрацювали в парах картки «Політика приватності».
На завершення уроку старшокласники аргументовано підсумували наскільки важливо бути компетентними в питаннях висвітлення особистих даних у соціальних мережах. Дякуємо Галині Богданівні за цікаві навчальні заняття та за корисну інформацію про важливість безпеки дітей в соціальних мережах.