Ігровий відеопроєкт на навчальних заняттях з історії в школі

Ігровий відеопроєкт на навчальних заняттях з історії в школі
Результатом активної праці у творчій майстерні вчителів історії професора Костянтина Баханова стало ще одне напрацювання учительки Любові Федорівни Хомутник – дослідження діяльності “Руської трійці” та ознайомлення із змістом альманаху «Русалка Дністровая».

Під керівництвом Любові Федорівни здобувачі освіти 8-9 класів, ознайомившись із змістом збірника, почали працювали над збором теоретичного матеріалу. Дітям стало цікаво, чи знають наші старожили народні пісні, які увійшли в альманах. Так виникла ідея «піти в народ». Зустрічі з односельцями похилого віку були корисними, адже вони не тільки знають окремі пісні, а й чудово співають.

Записаний від респондентів матеріал учні опрацювали і відобразили у відеопроєктах.

I група вивчала творчий шлях Івана Вагилевича, Маркіяна Шашкевича і Якова Головацького й презентувала напрацьоване у відеопроєкті «Вступ».

ІІ група займалася підготовкою респондентів до зйомок і записом народних пісень. Результати роботи відображено у відеопроєкті «Дія перша».

ІІІ група працювала над збором інформації та матеріалу, який увійшов у збірник “Русалка Дністровая”. За допомогою відео передано враження «будителів народного слова в Галичині» від подорожей Західною Україною. (Відеопроєкт «Дія друга»).

ІV група працювала над переспівом народних пісень із альманаху «Русалка Дністрова». (Відеопроєкт «Дія третя»).Ігровий відео-проект на навчальних заняттях з історії в школі.
Дякуємо Любові Федорівні за її активність, залучення молоді до дослідницької роботи, респондентам – за те, що поділилися своїми знаннями, а учням – за цікаві проєкти.