Сьогодні, у час війни, сповна розуміємо, яке велике значення має для нації мова. У цьогорічний День української писемності та мови шану рідному слову віддала уся шкільна спільнота.
Як у кожне вагоме свято, учні та вчителі одягли вишиванки. Бібліотекар Любов Володимирівна Баліцька підготувала виставку мовознавчої літератури. Старшокласники писали Радіодиктант національної єдності, а учителі початкових класів провели із учнями святкові уроки.
Учителька першого класу Леся Романівна Милькус виконала з учнями вправу “Яка наша мова?” Учні із зацікавленням переглянули
відеоказку про українську мову, а також замалювали розмальовки “Я люблю українську мову”.
Учні другого класу разом із учителькою Любов’ю Володимирівною Ключник малювали малюнки до слів-прикметників про українську мову, виготовили і обмінялися з однокласниками пам’ятними значками ” Я рідну мову”, складали карту слів
” Я …( пишу, читаю, спілкуюся, розмовляю, мрію, співаю) українською, вчили вислови про українську мову.
“Говори українською мовою” – тема уроку, який провела для третьокласників їхня вчителька Мирослава Миколаївна Матушик. Під час заняття учні розгадували загадки, читали вірш ” Мова”, взяли участь у вікторині “З’єднай частини прислів’я”, зачитували вислови про мову.
Під керівництвом учительки Віри Юліанівни Керик четвертокласники перевірили свої знання з української мови, взявши участь у мовознавчих змаганнях “Наша мова калинова”. Працюючи в групах, діти на основі малюнків складали речення і словосполучення до слова “Мова”. Учні також утворили асоціативний кущ “Рідна мова”, відгадували загадки, замальовували розмальовки.
Дякуємо педагогам й учням за цікаві й змістовні заняття, любов до рідної мови, бажання більше її вивчати.