Проєктна діяльність на уроках інтегрованого курсу

Проєктна діяльність на уроках інтегрованого курсу «Досліджуємо історію і суспільство» в 5 класі.

22 лютого Любов Федорівна Хомутник провела цікавий і змістовний урок- узагальнення з теми: «Україна – світові, світ – Україні». Основними завданнями уроку були: узагальнити знання дітей про технічні винаходи та відкриття українців, про основні спортивні здобутки, про становлення театру, музики, кіно; розширити знання учнів про шедеври образотворчого мистецтва, про основні пам’ятки архітектури; розвивати спостережливість, пам’ять, логічне мислення; виховувати любов до Батьківщини.

Об’єднавшись в групи, учні презентували свої дослідження з певних галузей науки і культури. Команда “Юні дослідники “(лідер Грицишин Вадим) продемонструвала досягнення українських спортсменів, назвавши своє напрацювання «Спортивні звитяги минулого й сьогодення». Команда «Історики» (лідер Дубневич Яна) проінформувала присутніх про винаходи з мистецтва (“Українське мистецтво дивує світ”). А команда “Патріоти” (лідер Шпонарська Яна) у проєкті “Світові винаходи й Україна” розповіли про те, як технічні винаходи та відкриття українців змінили життя людей. Крім цього, назвали основні здобутки наших громадян в галузі медицини і космосу.

Презентуючи свої напрацювання з певної теми, команди ділились цікавою інформацією про конкретних осіб, досягнення яких в тій чи іншій галузі, змінили Україну або світ.

Наприкінці уроку Любов Федорівна організувала перегляд тематичного відео “Цікаві факти про Україну” та обговорення дослідницької роботи всіх команд. Здобувачі освіти охоче відповідали на запитання: «Чи можу я гордитися, що українець?» та «Яких митців подарувала Україна світові?». Учні також з радістю ділилися думками про те, що їм вдавалось найлегше, якої допомоги вони потребували від учителя і як спланували б роботу над майбутніми проєктами.

Дякуємо Любові Федорівні за змістовний урок, за сприяння самостійній роботі дітей під час виконання проєктів, а школярам – за цікаве представлення досягнень відомих українців і за бажання дізнаватися нове.